16 Paweł Bakalus (80')
2 Michał Pilch (69')
15 Paweł Sas (80')
6 Paweł Stadnik (75')

Na początku meczu wszystkich zaskoczyła pogoda, zaczął padać śnieg i bardzo silny wiał wiatr. Losowanie wygrał zespół z Kalnikowa i wybrał grę z wiatrem myśląc że pomoże im w lepszym rozgrywaniu i ataku na bramkę Gwiazdy. Zespół gości znowu zagrał w innym składzie, lecz trzeba przyznać że początek spotkania był bardzo dobry pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych była bardzo dobra gra piłką na to czekaliśmy bo w poprzednich meczach tego nam brakowało. Piłka chodziła od nogi do nogi aż miło i tak to trwało przez ok 20 min później gra się wyrównała i nasz zespół  jak zwykle nie wykorzystywał swoich sytuacji strzelając tylko w pierwszej połowie 3 bramki gdzie śmiało mogło być więcej, gospodarze oddali dwa strzały na naszą bramkę i po jednym po małym zamieszaniu straciliśmy bramkę.

Druga połowa spotkania była dobra w naszym wykonaniu do wyniku 6-1 a później wszyscy nasi zawodnicy chcieli sobie postrzelać bramki i to nas skarciło i straciliśmy dwie bramki. w Naszym zespole otrzymali wszyscy szansę gry, oby tak było co mecz.

W tym spotkaniu zadebiutowaliśmy w nowych dresach.