Gwiazda Maćkowice - LKS Batycze 1:1

Początek meczu nie przebiegał po myśli gospodarzy, już w 8' po rzucie rożnym i małym zamieszaniu w polu karnym, bramkę dla zespołu z Batycz strzelił Łukasz Zając.  W 10' K. Łuca zmienił T. Zięba. Nasi zawodnicy stopniowo zaczęli budować coraz więcej akcji, mecz z minuty na minutę stawał się coraz ostrzejszy. W 30' D. Malika zmienił P. Jasiewicz. Wiele było oddania i poświęcenia ze strony obu drużyn.  Po przerwie atmosfera stała się jeszcze bardziej napięta. Goście starali się zwiększyć przewagę, a Gwiazda za wszelką cenę walczyła o wyrównanie. W 46' T. Ziębe zmienił J. Sobejko. 65' przyniosła upragnioną bramkę dla gospodarzy po strzale P. Dejnaki. Zespół Gwiazdy nabrał wiatru w żagle, chcąc wygrać mecz. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Skład zespołu Gwiazda Maćkowice:

Bramka: Łukasz Lizoń

Obrona:  Marcin Mach, Łukasz Machunik, Patryk Dejnaka, Dmytro Malik